2010-2011 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA OKULUMUZUN ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME TABLOSU

Sıra No

Adı Soyadı

KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE/BÖLÜM

1

MERVE

ÇELİK

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) / SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK Y.O. / YAŞLI BAKIMI

2

YETER

BOZKURT

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) / EĞİTİM FAKÜLTESİ / OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)

3

İLKNUR TUĞÇE

PEKTAŞ

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ / KAHRAMANMARAŞ MESLEK Y.O. / MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (İÖ)

4

ABDULHAMİT

TÜRKMEN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ / BİYOLOJİ

5

HACER

ALTUN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / SAĞLIK YÜKSEKOKULU / EBELİK

6

MEHMET

DEMİR

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) / AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ / HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (AÇIKÖĞRETİM)

7

MUSTAFA

TÜMSAVAŞ

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ / SANAT TARİHİ

8

NESLİHAN

İLHAN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / MESLEK YÜKSEKOKULU / GIDA TEKNOLOJİSİ (İÖ)

9

ABDURAHMAN

BERK

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ / İSTANBUL GELİŞİM MESLEK YÜKSEKOKULU / TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

10

MEHMET SAİT

AYDEMİR

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) / İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ / İŞLETME

11

ÇİĞDEM

DOĞAN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / BESNİ MESLEK YÜKSEKOKULU / MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

12

MÜZEYYEN

YALDIZ

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) / FATİH EĞİTİM FAKÜLTESİ / OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)

13

EBRU

AKBUĞA

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ / GÖKSUN MESLEK YÜKSEKOKULU / BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İÖ)

14

YASEMİN

KÜÇÜKKELEPÇE

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) / HUKUK FAKÜLTESİ /

15

AYŞE SELİN

ÖZBİLİCİ

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS) / KARS SAĞLIK YÜKSEKOKULU / HEMŞİRELİK

16

GAZİ BARAN

CAMCİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ / SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ / HEMŞİRELİK

17

SEVAL

İLHAN

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ / ZİRAAT FAKÜLTESİ / GIDA MÜHENDİSLİĞİ

18

YASEMİN

RAHVAN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / EĞİTİM FAKÜLTESİ / FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)

19

EBRU

ŞAHİN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ / BİYOLOJİ

20

ZEYNEL ABİDİN

ÖZDOĞAN

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ (MALATYA) / MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ / ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

21

ESRA

DEMİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) / AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ / SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ (AÇIKÖĞRETİM)

22

ASİYE

ÜNLÜ

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / MESLEK YÜKSEKOKULU / GIDA TEKNOLOJİSİ (İÖ)

23

HAVA

AYDIN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ / TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

24

FARUK

DEMİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) / İKTİSAT FAKÜLTESİ / KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM)

25

AYNUR

UÇAR

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) / SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ / SOSYAL HİZMET

26

MUHAMMET RAŞİT

SANCAR

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) / TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ / ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

27

AHMET RAGIP

DOKUMACI

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ / MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ / BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

28

AHMET

KENDİRCİ

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / MESLEK YÜKSEKOKULU / İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

29

TEMEL

IŞIK

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS) / VETERİNER FAKÜLTESİ /

30

MÜNİRE

BAL

FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ) / MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ / ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)

31

KÜBRA

DELİBAŞI

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / SAĞLIK YÜKSEKOKULU / HEMŞİRELİK

32

SAFİYE HASNA

ERZURUMLUOĞLU

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ) / SEYRANİ ZİRAAT FAKÜLTESİ / TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ

33

GİZEM

ÇİLOĞLU

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA) / MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ / JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

34

GİZEM

FIRAT

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) / AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ / BANKACILIK VE SİGORTACILIK (AÇIKÖĞRETİM)

35

İMREN

GÖKSU

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS) / EĞİTİM FAKÜLTESİ / TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

36

MEHMET AKİF

İZCİ

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) / KEŞAN MESLEK YÜKSEKOKULU / GAZ VE TESİSATI TEKNOLOJİSİ

37

ENDER

CENGİZHAN

HARRAN ÜNİVERSİTESİ (ŞANLIURFA) / MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ / ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

38

NURSU

GÜRSOY

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / EĞİTİM FAKÜLTESİ / FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (İÖ)

39

SEVGİ

ÜNAL

NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ / İNCEKARA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU / YAŞLI BAKIMI

40

ABDULVAHAP

TEKİN

KIRGIZİSTAN-TÜRKİYE MANAS ÜNİVERSİTESİ (BİŞKEK-KIRGIZİSTAN) / EDEBİYAT FAKÜLTESİ / FELSEFE

41

MUHAMMED EMRE

KURUŞ

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ / MATEMATİK (İÖ)

42

HARUN

TUNÇ

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ / KAMU YÖNETİMİ

43

MAHMUT GAZİ

TUNCER

HARRAN ÜNİVERSİTESİ (ŞANLIURFA) / ŞANLIURFA MESLEK YÜKSEKOKULU / MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (İÖ)

44

SAİD

KORKMAZ

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ / MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ / JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

45

OKTAY

EROĞLU

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ / KAMU YÖNETİMİ (İÖ)

46

SEDA

ÇİLCAN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / MESLEK YÜKSEKOKULU / MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

47

MEHMET

EKİCİ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ) / EĞİTİM FAKÜLTESİ / SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

48

HİKMET

ŞAHİN

HARRAN ÜNİVERSİTESİ (ŞANLIURFA) / ŞANLIURFA MESLEK YÜKSEKOKULU / ULAŞTIRMA VE TRAFİK HİZMETLERİ

49

TURGUT

YELBOĞA

ORDU ÜNİVERSİTESİ / MESLEK YÜKSEKOKULU / YEREL YÖNETİMLER

50

GÜLAY

KURTULUŞ

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği

51

UĞUR

KARADAĞ

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık

52

TUGAY

KARADAĞ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ/Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu/Kuruyemiş Üretimi ve Teknolojisi

53

NAZLICAN

UNCU

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat

54

MUHAMMED EMRE

KURUŞ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/İnsan Kaynakları Yönetimi (Açıköğretim)

55

ÖZLEM

KOÇAK

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Seyrani Ziraat Fakültesi/Biyosistem Mühendisliği

56

MUSTAFA

GÜLTEKİN

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Gıda Teknolojisi

57

RUMEYSA

KUTLU

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)/Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği

58

FATMA

SAVAŞ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (İÖ)

59

MURAT

TEKİN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Adalet (Açıköğretim)

60

MUSTAFA

TÜMSAVAŞ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim)

61

TURGUT

YELBOĞA

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Adalet (Açıköğretim)

62

MAHMUT

KAYA

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ/Besni Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Teknolojisi

63

BÜŞRA NUR

ÇİÇEK

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Gökçeada Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği

64

AHMET

SEVİM

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Aşçılık (İÖ)

65

FARUK

YALÇIN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim)

66

FATMA

GENÇ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi/Coğrafya (Açıköğretim)

67

ALİ

DEMİR

HARRAN ÜNİVERSİTESİ (ŞANLIURFA)/Şanlıurfa Meslek Yüksekokulu/Pazarlama